Om oss

Janne Skjöld, leg. naprapat
Skjöld & Partners AB – org.nr 556790-0146
– Certified Sports Therapist.
janne@elitrehab.se
060 – 66 40 10
Johannes Solberg, leg. naprapat
AB Solberg & Partners – org.nr 559128-6454
– specialistkunskaper inom dry needling.
johannes@elitrehab.se
060 – 740 66 63
Daniel Kibe, leg. fysioterapeut
Kibe Healthcare AB – org.nr 556904-0461
– OMT 3 Steg examen
daniel.kibe@elitrehab.se
060 – 740 66 61
Daniel Yng, leg. naprapat
YNGAB Aktiebolag – org.nr 559289-9685
daniel.yng@elitrehab.se
060 – 740 66 64

Karin Påhlsson, leg. fysioterapeut
KPFysio AB – org.nr 559192-5465
– OMT Steg 3 Examen.
– Vidareutbildning inom idrottsmedicin samt kvinnohälsa och graviditetsrelaterade besvär.
– Ingår i medicinska teamet för Svenska skidförbundets längdlandslag säsongen 2023/2024
karin@elitrehab.se
060 – 740 66 62
Jon Berglund, leg. sjukgymnast
Artro Fysio AB – org.nr 556831-2374
– OMT steg 3 examen och specialisering inom diagnostisk ultraljudsundersökning.
jon@elitrehab.se
060 – 740 66 65


Christin Hübenette, cert. massageterapeut, hälsovägledare
CHOIG Hälsa AB – org.nr 559447-0584
christin@elitrehab.se
060 – 740 66 66